O mnie

 

Cześć!  Cieszę się, że do mnie zajrzałeś 🙂

Mam na imię Ania, ale w Austrii  zwracają się do mnie Anna 🙂  

W Austrii spędzam większą część roku: pracuję, ale przede wszystkim realizuję swoje pasje i wypoczywam.    Tyrol  jest dla mnie idealnym miejscem do wypoczynku i do życia, a ludzie z którymi się tu zetknęłam – źródłem inspiracji i wiedzy.   Dzięki temu fundamentowi tworzę bloga.  

 

 

Prywatnie

Od lat pasjonuję się poznawaniem innych kultur i organizuję wyjazdy „na własną rękę”. Taki styl podróżowania najbardziej mi odpowiada. Oprócz Austrii poznałam bardzo dobrze Czechy, Włochy i Niemcy, co czasem znajduje odzwierciedlenie w moich wpisach.

Pochodzę z południowej Polski. Lubię lata 90-te, dobre jedzenie, outdoor i jazdę na nartach.  Kręcą mnie języki obce, najbardziej niemiecki.  Serio! 🙂

Z wykształcenia jestem menedżerem i tłumaczem języka niemieckiego. Zawodowo przez 14 lat związana byłam z branżą samorządową, gdzie zajmowałam się rozwojem miasta (m.in. marketingiem miejskim, PR-em, współpracą z zagranicznymi partnerami, opracowywaniem i wdrażaniem projektów unijnych). 

 

 

Moje alpejskie życie pokazuję na społecznościówkach. Oto gdzie mnie znajdziesz, i dlaczego właśnie tam:

  • Instagram i Pinterest to serwisy, które skradły moje serce. Odkąd jestem w Alpach ciągle robię zdjęcia. Jeżeli jesteś estetą i bardziej przemawia do Ciebie obraz niż tekst, serdecznie Cię tam zapraszam. 
  • Na moim Fanpage’u Twitterze  publikuję newsy i ciekawostki związane z tematyką bloga.
  • na YouTube na razie nic nie publikuję, jedynie subskrybuję różne kanały związane z Austrią.
  • jeżeli jesteś emigrantem to zapraszam Cię do Grupy Facebookowej „Polacy w Tyrolu. Jest to grupa społecznościowo – informacyjna dla Polaków mieszkających / pracujących w austriackim Tyrolu.  Mile widziani są również miłośnicy Tyrolu oraz wszyscy, którym ta grupa może pomóc 🙂

 

 

Masz pytania?  Napisz do mnie, na pewno odpowiem!

Przejdź do zakładki „kontakt

 

 

Anna